ביה”ס המקוון לאיור של ליאורה גרוסמן

שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

פעמים רבות שואלים אותנו ..

יש ללחוץ על שורת השאלה כדי לראות את התשובה:)

בהחלט. למעשה הזום הוא כלי נפלא ללימוד איור: אפשר להקליט את השיעור ולצפות בו שוב, אפשר לתמלל אותו (מתאים לקהילת החירשים), אפשר להדגים תיקונים לשיעורי הבית באופן מעשי, אפשר להתחבר לשיעור מכל מקום בעולם. והעיקר? לא צריך לנהוג שעות ולחפש חניה. אפשר להישאר בנעלי הבית עם החתול והקפה. תענוג.

השיעור נפתח לרוב במשוב קצר על שיעורי הבית. המשכו בהרצאה מעניינת בנושא הנלמד. בהפסקות שבמהלך ההרצאה מקבלים בוואטסאפ הקבוצתי תרגיל מעשי קצר ומשוב עליו. בסוף השיעור מקבלים הסבר על שיעורי הבית ומה יש להביא לשיעור הבא. כל מי שמגיש את שיעורי הבית מקבל משוב פרטי מעמיק במייל או בוואטסאפ.

ברור!!! יש הפסקה של עשר דקות.

לא. כמעט בכל הקורסים תעבדו בטכניקה המועדפת עליכם. בקורס יסודות האיור תלמדו טכניקות רבות ותתבקשו להכין שיעורי בית בטכניקה שנלמדה.

כמעט כל הקורסים והסדנאות (חוץ מקולאז’) דורשים הכשרה מסוימת בציור. אין צורך בהכשרה פורמלית בהכרח (אף שמגיעים אלינו גם בוגרי אקדמיות). כן צריך לדעת לצייר. אצלנו לא תלמדו איך מציירים חתול, אבל תלמדו לחשוב, לדייק, לפרש ולחקור, ולהיות הבוסים של הגיליון שלכם.

כל הסדנאות מתאימות לכולם (גם למי שלא צייר שנים). קורס יסודות האיור וקורס עיצוב דמות מתאימים לאנשים שציירו בעבר, גם אם לא עסקו בכך זמן רב. כדאי לשלוח אלינו תיק עבודות כדי לוודא התאמה לרמת הקורס. קורסי טקסט-תמונה, סיפור-איור, איורעיון ועיצוב דמות פנטזיה מתאימים רק למי שעבר הכשרה אצלנו או במסגרת מקצועית אחרת באיור (נדרש להציג תיק עבודות).

כן, אבל היא ניתנת בקצרה. את המשוב האמיתי תקבלו באופן פרטי, במייל או בוואטסאפ. המשובים של ליאורה אישיים ומעמיקים ויעזרו לכם ללמוד ולהתפתח. בכיתה יינתן משוב קצר רק אם לאחרים יש מה ללמוד מהעבודה שלכם.

בטח. ההקלטה תעמוד לרשותכם למשך שבוע. נוסף על כך תקבלו את המצגת שתוקרן בשיעור.

כן. בכל הקורסים ובכל הסדנאות ניתנים שיעורי בית. שיעורי הבית מאפשרים לכם להתמקצע באמת ולהתקדם באופן רציני לעבר המקום שאתם רוצים להגיע אליו. מי שבוחר להכין שיעורי בית מקבל משוב עומק אישי, ליווי צמוד והדרכה פרטית, המאפשרים התקדמות אמיתית.
ככל שתשקיעו יותר – תקבלו תמורה גדולה יותר.

כן. עדיין תרוויחו ידע ותיהנו מהשיעורים. אין אצלנו ציונים, ולמורה אין עיניים בגב. אבל, בינינו, לא חבל?

מה פתאום. אומנם יש מועדי הגשה קבועים לשיעורי הבית בחלק מהקורסים, אך ניתן להגיש תיקונים עד סוף כל קורס ולקבל משוב, או עד שבועיים ממועד סיום הקורס (בלי לקבל משוב).

לצערנו אנחנו לא יכולים להבטיח לכם עבודה. עם זאת, ננסה לפתוח דלתות לחברי הקהילה שלנו ולהציע להם הזדמנויות עבודה מיוחדות. אצלנו תקבלו מידע מקצועי רב-ערך, טיפים, הצעות עבודה ודיווח שוטף על התקדמות פרויקטים שונים שנוצרו בעזרתנו.

בטח. אם סיימתם את קורס יסודות האיור ואת קורס טקסט-תמונה, תוכלו לקבל תמיכה מקצועית בפרויקט של הספר הראשון. ליאורה תלווה אתכם משלב הפגישה הראשונית עם הלקוח, דרך הסקיצות, כל הדרך אל הספר הגמור. הליווי יהיה באופן המתאים ביותר למאייר – במפגש זום שבועי, במשוב אישי כתוב או בקצרה בוואטסאפ. אין דבר שמשמח אותנו יותר מההצלחה שלכם.
(השירות כרוך בתשלום.)
לתיאום פגישת ייעוץ:
efrat@meayrimim.com.

ליאורה תשמח לעבור איתכם על העבודות ולייעץ לכם בבניית הפורטפוליו המקצועי שלכם (פורטפוליו פיזי או באתר).

(השירות כרוך בתשלום.)

לתיאום פגישת ייעוץ:

efrat@meayrimim.com.

בהחלט!!! אם אתם תלמידי “מאיירימים”, אתם זכאים להנחה של עשרה אחוזים ממחיר הקורס או הסדנה הבאים.

 כן. בתקנון תמצאו את מדיניות הביטולים שלנו:

https://meayrimim.com/terms-of-use/

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד
Scroll to Top